Чи можна розмістити сайт безкоштовно?

На сьогоднішній день майже кожна друга компанія приймає рішення створити в Інтернеті власний сайт. Саме це зможе значно покращити рівень продаж и доходів конкретного бізнесу. Однак для того щоб створити власний ресурс, необхідно спочатку знайти надійну профільну компанію, яка надає послуги хостинга.

Хотілось би відмітити, що сьогодні найбільше актуальним питанням серед інтернет користувачів вважається створення сайту на безкоштовних умовах. Авжеж, за допомогою цієї послуги можна непогано зекономити.

Перш ніж скористатися послугами конкретної компанії, спочатку треба познайомитись із видами хостингу, а також з їх перевагами.

Хостинг може бути представлений у вигляді віртуального серверу, віртуального виділеного серверу, а також у вигляді виділеного серверу. Давайте ближче з ними познайомимось.

Якщо на одній машині розміщено декілька ресурсів, за допомогою яких функціонують багато сайтів, то в даному випадку мова йде про віртуальний сервер.

Якщо говорити по сервера, на який розміщено декілька машин, то в цьому випадку мова йде про віртуальний виділений сервер.

А ось що стосується індивідуального серверу, ресурси якого належать одному сайту, то це йде про виділений сервер.

Також є колокація, яка представлена у вигляді самостійної послуги.

Авжеж, якщо говорити про безкоштовні послуги, то вони ніяк не відносяться до виділеного серверу. Вони можуть надаватися тільки у вигляді віртуального серверу.

Що таке безкоштовний хостинг?

Як правило, безкоштовні послуги – це мінімум можливостей та обмеження простору на диску. Також це відсутність абонентської плати та бази даних. Якщо ви натрапили на перелік цих послуг, то перед вами знаходиться безкоштовний хостинг.

Також його можна відрізнити по присутності підтримки деяких систем, по розміру простору на диску, по кількості місячної оплати, по кількості сайтів, які можна розмістити на одному записі. Також про відсутність електронного поштового ящика говорять безкоштовні послуги.

Основною перевагою такого хостинга вважається його безкоштовність. Але на цьому все і закінчується. Якщо ви плануєте отримувати хороший прибуток та при цьому набути популярність серед споживачів, то в даному випадку вам треба скористатися платними послугами. Так ви зможете самостійно обирати найбільш підходящі параметри за деякими критеріями.

Хостінг в Україні – це доволі популярна послуга. Однак якщо натрапити на некваліфіковану компанію, то це зможе призвести до неприємних наслідків.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за допомогою до співробітників спеціалізованої компанії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.